+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Inspiracje sypialniane.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    A moim zdaniem takie jakieś te łóżka bez wyrazu, ale może się nie znam Wolę jakieś duze, bardziej kolorowe, drewniane srednio mi się poodbają, ale myślę, ze każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu o gustach się nie dyskutuje

  2. #2
    Proszę Was o radę. Jestem na etapie poszukiwania nowego łóżka małżeńskiego. Bardzo podobają mi się meble designerskie, dlatego chciałabym kupić coś w tym stylu. Może macie jakieś propozycje? Znalazłam wczoraj bardzo fajny model esencjadesign.pl/lozka/3009-loz.html. Co sądzicie na jego temat? Może ktoś z Was ma takie łóżko i chciałby podzielić się ze mną swoją opinią na jego temat?

  3. #3
    Niektóre łóżka fajne, ale chyba czegoś innego szukam

  4. #4
    Member Awatar Meblonista
    Dołączył
    Oct 2013
    Adres
    Zielona Góra
    Posty
    50
    Wiele ciekawych inspiracji i porad znalazłam niedawno na blogu http://ewamebluje.pl/

  5. #5
    Na szczęście współcześnie mamy multum możliwości, możemy przebierać i wybierać w różnych ofertach, okazjach itd....Każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich gustów, możliwości finansowych i względów praktycznych.

  6. #6
    Fajne te inspiracje, chociaż na pewno wolę bardziej minimalistyczne wersje

  7. #7
    Ja też jestem raczej fanką minimalizmu i charakterystycznych detali, które podkreślają całość.

  8. #8
    Też nie lubię przesytu

  9. #9
    Ja znalazłem parę naprawdę fajnych inspiracji aranżacji sypialni na faar.pl. Myślę, że warto zajrzeć

  10. #10
    sypialnia to najważniejsze miejsce w domu, więc musi być wszystko odpowiednio dobrane, żeby czuć się przyjemnie i komfortowo

+ Odpowiedz w tym wątku

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-21-2013, 16:36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •